Расписание уроков на II семестр

 

Подробнее... | Дата: 12-01-2018, 16:07

Приглашаем

 

Подробнее... | Дата: 3-05-2017, 13:35

Подробнее... | Дата: 27-12-2017, 17:36

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад з української мови та літератури: Дробот Анастасію, ученицю 202 групи - ІІІ місце,
Іващенка Ігоря, учня 402 групи - ІІІ місце;
 
з екології: Назрієву Заріну, ученицю 302 групи - ІІІ місце;
 
з ІКТ: Андрєєва Андрія, учня 201 групи - ІІІ місце;
 
з економіки: Чаплигіна Данила, учня 201 групи - ІІІ місце;
Кравченка Андрія, учня 302 групи - ІІ місце

 Дякуємо Новицькій Ганні Володимирівні, Воронічевій Людмилі Миколаївні, Аксененко Тетяні Михайлівні, Прозоровій Катерині Михайлівні, Осиповій Вікторії Олександрівні за підготовку переможців!

Бажаємо удачі Кравченку Андрію і Назрієвій Заріні,
які виборюватимуть перемогу у ІІІ етапі олімпіад!

Подробнее... | Дата: 27-12-2017, 15:24

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з географії:
 
Димуру Олену, ученицю 302 групи - ІІ місце;
Сусуловського Дениса, учня 201 групи - ІІ місце

 

Дякуємо Шпіклірному Ігорю Васильовичу за підготовку переможців!

Подробнее... | Дата: 21-12-2017, 13:34

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади із правознавства:

 

Назрієву Заріну, ученицю 302 групи - ІІ місце;

 Дробот Анастасію, ученицю 202 групи - І місце

 Дякуємо Волоховій Ірині Андріївні за підготовку переможців!

 Бажаємо удачі Дробот Насті, яка виборюватиме перемогу у ІІІ (обласному) етапі олімпіади!

Подробнее... | Дата: 21-12-2017, 13:31

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з математики:
 
Звєрєва Сергія, учня 302 групи - ІІ місце;
Лукіна Артура, учня 302 групи - ІІ місце
Носова Віктора, учня 402 групи - ІІ місце;
Момотенка Олексія, учня 402 групи - ІІ місце;
Іхсанова Олександра, учня 102 групи - ІІ місце

 Дякуємо Рудчук Тетяні Миколаївні

та Черновій Людмилі Сергіївні за підготовку переможців!
Бажаємо удачі Лукіну Артуру і Носову Віктору, які виборюватимуть перемогу у ІІІ (обласному) етапі олімпіади!

Подробнее... | Дата: 21-12-2017, 13:30

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з біології:
 
Волкову Вікторію, ученицю 302 групи - ІІ місце;
Кравченка Андрія, учня 302 групи - ІІІ місце;
Чаплигіна Данила, учня 201 групи - ІІ місце

Дякуємо Аксененко Тетяні Михайлівні за підготовку переможців!
Бажаємо удачі Чаплигіну Данилу, який виборюватиме перемогу у ІІІ (обласному) етапі олімпіади!

 

 

Подробнее... | Дата: 21-12-2017, 13:10

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу
Всеукраїнських предметних олімпіад із фізики: Динник Анну, ученицю 402 групи - ІІІ місце;
з англійської мови: Кіма Данила, учня 402 групи - ІІІ місце,
Артеменка Дмитра, учня 402 групи - ІІІ місце;
Назрієву Заріну, ученицю 302 групи - ІІІ місце;
Гаврилову Юлію, ученицю 302 групи - ІІІ місце

Дякуємо Долині Валерії Валентинівні, Мелашич Оксані Вікторівні, Орел Анні Костянтинівні, Потапенко Ірині Олександрівні за підготовку переможців!

 

Подробнее... | Дата: 7-12-2017, 19:10

Вітаємо Новицьку Людмилу,
ученицю 11 класу групи 402,
яка посіла ІІІ місце
у ІІ етапі  XVIII Міжнародного  конкурсу з
української мови  імені Петра Яцика

 

Подробнее... | Дата: 7-12-2017, 19:09

c="/engine/classes/tagcloud/swfobject.js">