Цікаві діалоги про майбутнє

Зацікавлені діалоги про майбутнє відбулися в Миколаївському економічному ліцеї.

 

З батьками та учнями зустрілися провідні вчені та викладачі Факультету економіки моря: професор Іртищева І.О., професор Парсяк В.Н., професор Погорєлова О.В., доцент Рогов Г.К.

В цікавому форматі, запропонованому модератором закладу – заступником директора з навчально-виховної роботи Новицькою Г.В., присутні спілкувалися з приводу перспектив піднесення Миколаївського регіону, нашої країни, людства як біологічного виду. Його майбутнє щільно пов’язане з економікою світового океану – останньої скарбниці ресурсів, що залишились на планеті.

Їх раціональне використання – запорука сталого економічного розвитку, яким опікуються усі цивілізовані держави світу.

Вирішення проблем, які виникають у цьому контексті, залежатиме від професійних компетенцій нових генерацій фахівців: інвесторів, менеджерів, ініціаторів стартапів. Становлення прогресивного мислення особистостей відбувається з малечку. Тож не обійшли стороною співрозмовники і участь школярів у навчально-наукових заходах секції Економіки моря Академії наук гардемаринів НУК.

Активна фаза її роботи розпочнеться вже з наступного тижня лекцією доктора економічних наук Парсяка В.Н. на тему «Правове регулювання морської господарської діяльності».

Під час обміну враженнями, а до нього залучилися і батьки, і викладачі, і, природньо, слухачі Академії, сформувалася одностайна оцінка: корисно, цікаво, заслуговує на продовження.
Отже, до зустрічі!

 

Статья взята с сайта  Факультету економіки моря

 

Распечатать | Автор: Черников А.В. | Дата: 24-04-2016, 15:41


  • ВКонтакте
  • Facebook
c="/engine/classes/tagcloud/swfobject.js">