"Перші зустрічі з поліцією 201-ї групи"

13.05.2016 року в Миколаївському економічному ліцеї №2 пройшла прес-конференція із представниками нової поліції - сміливим випускником ліцею Олександром Горпиничем  та його тендітною супутницею Оксаною Казарян .

Учні 201-ї групи представляли різні видання: економічні, спортивні, жіночі, дитячі, політичні, розважальні та ін.
В аудиторії лунало багато запитань, на які  кореспонденти-дев'ятикласники отримали розгорнуті відповіді. Протягом цієї недовгої, але дуже змістовної розмови ми дізналися багато нового про наших захисників, про устрій нової системи. Запитання лунали безупинно, бо кожен хотів дізнатися якомога більше від цікавих співрозмовників.
А потім ми ще й подарунки отримали від поліцейських - невеликі книжки про правила безпеки, про наші права та обов'язки.
Дякуємо нашим захисникам за те, що знайшли у своєму щільному графіку час на зустріч!!!

"Перші зустрічі з поліцією 201-ї групи"

Распечатать | Автор: Черников А.В. | Дата: 17-05-2016, 12:59