Чекаємо в ліцеї на учасників антарктичної експедиції!

Чому ми заслуговуємо на візит учасників українських антарктичних експедицій? Ось основні причини:
  • Миколаївський економічний ліцей №2 Миколаївської міської ради Миколаївської області сьогодні – це інноваційний навчальний заклад, світ сучасних технологій, школа креативного підприємництва. Ми навчальний заклад, де створено всі належні умови розвитку творчої природи кожного. Ми авторська школа, яка формує здорового українського підприємця, але не власника підприємства, а людину, яка вміє долати труднощі, здійснювати самоконтроль, є розсудливою і готовою до ризику, здатною адаптуватися до змін у навколишньому середовищі. (адміністрація ліцею)
  • Усім: учням, адміністрації, учителям, батькам нашого ліцею – буде цікаво побачити (почути\торкнутися) людей, які вийшли із зони комфорту назустріч новим знанням, відчуттям, емоціям. І може, саме хтось із нас у майбутньому допоможе Вам відкрити нове місце, елемент, закон… (Заріна Н.)
  • Ви не тільки дасте нам нові знання, а й самі дізнаєтесь про щось нове, приїхавши до нашого ліцею. (Єгор П.)
  • Усі мріють або мріяли побувати в експедиціях, а Ваша розповідь – це наш крок до здійснення мрії (Іван З.)
  • Вам у нас сподобається! (Марія Л.)
  • Усі експедиції організовують економісти. Наш ліцей готує людей, здатних рахувати гроші й займатися підприємницькою діяльністю. Тому всім ліцеїстам дуже цікаво послухати про Вашу експедицію, щоб у майбутньому долучитися чи до участі, чи то до організації, контролювати витрати, щоб покращити Вам роботу. (Вячеслав П.)
  • Чули про новий роман Макса Кідрука, де люди опинилися в екстремальній ситуації, «вимушеній» експедиції? Так от це лише літери. Хочеться дізнатися правду від Вас: як же діють у віддалених куточках. (Вікторія В.)
  • Завдяки Вам якийсь пятнадцятирічний хлопчик знайде своє призначення. (Валерій К.)
  • Я хотів би побачити ваш погляд на життя. Дуже цікаво було б послухати про ваші походи, про рішення, які ви приймали у нашому віці. Для мене це дуже важливо, бо життя – це штука, яку нереально передбачити, але завдяки вам можна уникнути багатьох помилок. (Михайло Ш.)
  • У нашому ліцеї є дуже багато талановитих дітей, яким потрібні люди-натхненники, які зацікавлять та спонукають присвятити життя науці. Натхненники! Приїжджайте до нас! (Юлія Г.)
  • Мені здається, що у людей, які провели стільки часу на нестерпному холоді, найбільша у світі сила волі. Поділіться досвідом, як її, цю силу волі, виховати! (Роман К.)
  • Ліцеїсти – ті, хто може вразити відкритістю до спілкування та замучити запитаннями. Не боїтеся? Приїздіть! (Андрій К.)
  • Чекаємо в ліцеї на учасників антарктичної експедиції!

Распечатать | Автор: Черников А.В. | Дата: 24-10-2018, 12:36