Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з хімії:
Молчанова Станіслава, учня 101 групи - ІІІ місце;
Прохорову Валерію, ученицю 203 групи, -ІІІ місце;
Сергуніна Івана, учня 202 групи - ІІІ місце
Дякуємо Бітлян Оксані Костянтинівні за підготовку переможців!

 

Бажаємо удачі в ІІІ етапі Павловському Славі!
Павловського В'ячеслава, учня 402 групи, - ІІІ місце;
Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з інформатики:
Сметаненка Артема, учня 303 групи - ІІІ місце
Дякуємо Прозоровій Катерині Михайлівні та Щебетюку Валентину Олеговичуза підготовку переможців!

Подробнее... | Дата: 22-12-2018, 16:03

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з економіки:
Сирцеву Катерину, ученицю 202 групи- ІІІ місце;
Фоміна Данила, учня 301 групи, - ІІ місце;
Горшкова Владислава, учня 301 групи, - ІІІ місце;
Сергуніна Івана, учня 202 групи - ІІІ місце;
Кравченка Андрія, учня 402 групи - І місце
Дякуємо Осиповій Вікторії Олександрівні за підготовку переможців!
Бажаємо удачі в ІІІ етапі Кравченку Андрію, Горшкову Владу, Фоміну Данилу!

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу
Всеукраїнської предметної олімпіади з географії:
Сусуловського Дениса, учня 301 групи, - ІІІ місце;
Димуру Олену, ученицю 402 групи - ІІ місце
Дякуємо Шпіклірному Ігорю Васильовичуза підготовку переможців!
Бажаємо удачі в ІІІ етапі Олені Димурі!

 

 

Подробнее... | Дата: 15-12-2018, 15:59

Вітаємо нашу ліцеїстку - переможницю ІІ етапу

Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури,

Назрієву Заріну, ученицю 402 групи - ІІІ місце

Дякуємо Новицькій Ганні Володимирівні за підготовку переможниці!

 

 Вітаємонашихліцеїстів - переможців ІІ етапу

Всеукраїнської предметної олімпіади з математики:

Звєрєва Сергія, учня 402 групи - І місце,

Молчанова Станіслава, учня 101 групи - І місце;

Кондратюка Андрія, учня 101 групи - І місце;

Лукіна Артура, учня 402 групи - ІІ місце;

Коваля Андрія, учня 303 групи, - ІІ місце;

Хіміча Сергія, учня 303 групи, -ІІІ місце;

Сергуніна Івана, учня 202 групи - ІІІ місце

Дякуємо Рудчук Тетяні Миколаївні та Черновій Людмилі Сергіївні за підготовку переможців!

Бажаємо удачі в ІІІ етапі Звєрєву Сергію, Молчанову Стасу, Кондратюку Андрію!

Подробнее... | Дата: 5-12-2018, 14:05

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка
Андрєєва Андрія, учня 303 групи - ІІІ місце,
Желницьку Арину, ученицю 401 групи - ІІІ місце;
Дякуємо Воронічевій Людмилі Миколаївні за підготовку переможців!

Подробнее... | Дата: 29-11-2018, 14:04

 

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики:
Сергуніна Івана, учня 202 групи - ІІІ місце,
Молчанова Станіслава, учня 101 групи - ІІІ місце;
Дякуємо Орел Анні Костянтинівніза підготовку переможців!
Вітаємо нашу ліцеїстку - переможницю ІІ етапу
Всеукраїнської предметної олімпіади з російської мови:
Скорик Тетяну, ученицю 301 групи - ІІІ місце
Дякуємо Кулаковій Тетяні Олексіївніза підготовку переможниці!

Подробнее... | Дата: 27-11-2018, 14:00

 

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з біології:
Чаплигіна Даніїла, учня 301 групи - ІІ місце,
Кафтана Романа, учня 101 групи - ІІ місце;
Мельника Вадима, учня 203 групи - ІІ місце;
Кравченка Андрія, учня 402 групи - ІІ місце;
Волкову Вікторію, ученицю 402 групи - ІІІ місце

 

Дякуємо Аксененко Тетяні Михайлівніза підготовку переможців!

 

Подробнее... | Дата: 26-11-2018, 13:46

Вітаємо Магар Дар'ю,
ученицю 10 класу групи 303,
яка посіла ІІІ місце
у ІІ етапі  XІХ Міжнародного  конкурсу з
української мови  імені Петра Яцика

 Дякуємо за підготовку Воронічевій Людмилі Миколаївні!

Подробнее... | Дата: 21-11-2018, 13:54

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови:
Гаврилову Юлію, ученицю 402 групи - ІІ місце,
Молчанова Станіслава, учня 101 групи - ІІІ місце;

 Дякуємо Долині Валерії Валентинівніза підготовку переможців!

Подробнее... | Дата: 20-11-2018, 13:52

Подробнее... | Дата: 12-11-2018, 14:58

Вітаємо учнів нашого ліцею,
які успішно пройшли обласне тестування і стали слухачами
Миколаївського територіального відділення Малої академії наук України :

Прізвище, імя

Група

Секція

Предмет тестування

01

Білик Вероніка

201

Журналістика

Українська мова та література

02

Пантєлєєва Вероніка

201

Журналістика

Українська мова та література

03

Рябоконь Юлія

202

Журналістика

Українська мова та література

04

Мельник Вадим

203

Біологія людини

Біологія

05

Сирцева Катерина

202

Медицина

Хімія

06

Іхсанов Олександр

202

Комп'ютерні науки

Математика

Подробнее... | Дата: 6-11-2018, 16:30

c="/engine/classes/tagcloud/swfobject.js">