Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, кафедра фінансів, кафедра економічної політики та безпеки принесли радість в наш ліцей: наші ліцеїсти, Кафаров Борис та Фомін Данило, стали переможцями І етапу Регіональної олімпіади "Фінанси та міжнародна економіка" серед учнівської молоді Миколаївської області. Нас було запрошено на проведення ІІ етапу. Радіємо перемозі в цьому етапі Фоміна Данила! А ось враження тих, хто відвідав захід:

Как лицеисты в НУК ходили:

 Как лицеисты в НУК ходили:

 Как лицеисты в НУК ходили:

Как лицеисты в НУК ходили [18,05 Kb] (cкачиваний: 2)

 

 

Подробнее... | Дата: 26-01-2019, 13:31

Ліцей на шляху до STEM-освіти

 Учителів нашого ліцею дуже цікавить  STEM-освіта, вони прагнуть знайти ефективні підходи, застосувати інноваційні технології STEM-навчання, виявити сучасні моделі та технології саморозвитку та розвитку обдарованої особистості ліцеїста. Саме про це йшлося на засіданні педагогічної ради 14.01.2019 року «STEM-освіта в Миколаївському економічному ліцеї №2: стан упровадження та перспективи розвитку»

                                                              Див. детальніше

Подробнее... | Дата: 21-01-2019, 17:05

 Я маю право

 

Подробнее... | Дата: 1-01-2019, 10:28

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з хімії:
Молчанова Станіслава, учня 101 групи - ІІІ місце;
Прохорову Валерію, ученицю 203 групи, -ІІІ місце;
Сергуніна Івана, учня 202 групи - ІІІ місце
Дякуємо Бітлян Оксані Костянтинівні за підготовку переможців!

 

Бажаємо удачі в ІІІ етапі Павловському Славі!
Павловського В'ячеслава, учня 402 групи, - ІІІ місце;
Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з інформатики:
Сметаненка Артема, учня 303 групи - ІІІ місце
Дякуємо Прозоровій Катерині Михайлівні та Щебетюку Валентину Олеговичуза підготовку переможців!

Подробнее... | Дата: 22-12-2018, 16:03

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з економіки:
Сирцеву Катерину, ученицю 202 групи- ІІІ місце;
Фоміна Данила, учня 301 групи, - ІІ місце;
Горшкова Владислава, учня 301 групи, - ІІІ місце;
Сергуніна Івана, учня 202 групи - ІІІ місце;
Кравченка Андрія, учня 402 групи - І місце
Дякуємо Осиповій Вікторії Олександрівні за підготовку переможців!
Бажаємо удачі в ІІІ етапі Кравченку Андрію, Горшкову Владу, Фоміну Данилу!

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу
Всеукраїнської предметної олімпіади з географії:
Сусуловського Дениса, учня 301 групи, - ІІІ місце;
Димуру Олену, ученицю 402 групи - ІІ місце
Дякуємо Шпіклірному Ігорю Васильовичуза підготовку переможців!
Бажаємо удачі в ІІІ етапі Олені Димурі!

 

 

Подробнее... | Дата: 15-12-2018, 15:59

Вітаємо нашу ліцеїстку - переможницю ІІ етапу

Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови та літератури,

Назрієву Заріну, ученицю 402 групи - ІІІ місце

Дякуємо Новицькій Ганні Володимирівні за підготовку переможниці!

 

 Вітаємонашихліцеїстів - переможців ІІ етапу

Всеукраїнської предметної олімпіади з математики:

Звєрєва Сергія, учня 402 групи - І місце,

Молчанова Станіслава, учня 101 групи - І місце;

Кондратюка Андрія, учня 101 групи - І місце;

Лукіна Артура, учня 402 групи - ІІ місце;

Коваля Андрія, учня 303 групи, - ІІ місце;

Хіміча Сергія, учня 303 групи, -ІІІ місце;

Сергуніна Івана, учня 202 групи - ІІІ місце

Дякуємо Рудчук Тетяні Миколаївні та Черновій Людмилі Сергіївні за підготовку переможців!

Бажаємо удачі в ІІІ етапі Звєрєву Сергію, Молчанову Стасу, Кондратюку Андрію!

Подробнее... | Дата: 5-12-2018, 14:05

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка
Андрєєва Андрія, учня 303 групи - ІІІ місце,
Желницьку Арину, ученицю 401 групи - ІІІ місце;
Дякуємо Воронічевій Людмилі Миколаївні за підготовку переможців!

Подробнее... | Дата: 29-11-2018, 14:04

 

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з фізики:
Сергуніна Івана, учня 202 групи - ІІІ місце,
Молчанова Станіслава, учня 101 групи - ІІІ місце;
Дякуємо Орел Анні Костянтинівніза підготовку переможців!
Вітаємо нашу ліцеїстку - переможницю ІІ етапу
Всеукраїнської предметної олімпіади з російської мови:
Скорик Тетяну, ученицю 301 групи - ІІІ місце
Дякуємо Кулаковій Тетяні Олексіївніза підготовку переможниці!

Подробнее... | Дата: 27-11-2018, 14:00

 

Вітаємо наших ліцеїстів - переможців ІІ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з біології:
Чаплигіна Даніїла, учня 301 групи - ІІ місце,
Кафтана Романа, учня 101 групи - ІІ місце;
Мельника Вадима, учня 203 групи - ІІ місце;
Кравченка Андрія, учня 402 групи - ІІ місце;
Волкову Вікторію, ученицю 402 групи - ІІІ місце

 

Дякуємо Аксененко Тетяні Михайлівніза підготовку переможців!

 

Подробнее... | Дата: 26-11-2018, 13:46

Вітаємо Магар Дар'ю,
ученицю 10 класу групи 303,
яка посіла ІІІ місце
у ІІ етапі  XІХ Міжнародного  конкурсу з
української мови  імені Петра Яцика

 Дякуємо за підготовку Воронічевій Людмилі Миколаївні!

Подробнее... | Дата: 21-11-2018, 13:54

c="/engine/classes/tagcloud/swfobject.js">