Учнівська олімпіада МАУП 2016 серед учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв - можливість заробити знаннями!

Олімпіада проводиться з 4-х дисциплін:
«основи правознавства», «інформатика та інформаційні технології», «психологія», «основи економіки та підприємництва».
Тож, якщо ти навчаєшся в 11 класі та прагнеш знань, обери дисципліну та зареєструйся на сайті Olimpiada.maup.com.ua згідно обраної дисципліни.
Проходить змагання у 2 етапи. Зареєструватися на участь у І етапі необхідно до 31 грудня 2015 р.
При цьому на І етапі учасник може обирати від однієї до чотирьох дисциплін.
Завдання І етапу виконуються дистанційно. Учасники отримують завдання на електронну адресу одразу після реєстрації.
Виконані завдання надсилаються з 1 січня по 20 січня 2016 р. на електронну адресу згідно обраної дисципліни.
Учасник на другому (фінальному) етапі Олімпіади може вибрати одну дисципліну з тих, по яких він пройшов до другого етапу Олімпіади.
Також роботи можна надіслати на поштову адресу оргкомітету Олімпіади: вул.Фрометівська,2, м. Київ, 03039.
Оцінювання робіт здійснюється за 100-бальною системою.
Учасники, які набрали менше, ніж 51 бал зі 100 можливих не можуть перейти до другого етапу Олімпіади.
Другий етап Олімпіади проводиться в очній формі з 06 по 27 лютого 2016 р. на території Академії за вказаною вище адресою.
Дата та час проведення визначається оргкомітетом (інформація розміщується на сайті Академії maup.com.ua).
На виконання завдання другого етапу відводиться 1,5 години.
За результатами другого (фінального) етапу кожен учасник отримує диплом Олімпіади та заохочувальні призи.

 

Переможцям Олімпіади за I місце надається грошова винагорода у сумі 20000 гривень та знижка 20% від оплати на весь термін навчання в ПрАТ «ВНЗ «МАУП»,
за II місце − грошова винагорода у сумі 10000 гривень. та знижка 10% від оплати на весь термін навчання,
за III місце − грошова винагорода у сумі 5000 гривень та знижка 5 % від оплати на весь термін навчання.

 

Ліцей бажає тобі, шановний одинадцятикласнику, успіхів та завзяття!

Подробнее... | Дата: 24-12-2015, 14:32

Вітаємо переможця ІІ етапу 

Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури

 

- Лемешинську Катерину (301 група), яка посіла ІІІ місце!

Дякуємо Родіоновській Ользі Василівні за підготовку переможниці!
Вітаємо переможців ІІ етапу
   Всеукраїнської предметної олімпіади з математики:

       Савчука Олексія, учня 402 групи (ІІ місце),
       Заїку Святослава, учня 302 групи (ІІІ місце),
        Медведчук Аліну, ученицю 101 групи (ІІІ місце),
         Кащеєву Катерину, ученицю 101 групи (ІІІ місце),
        Димуру Олену, ученицю 101 групи (ІІІ місце)
,

                Дякуємо Рудчук Тетяні Миколаївні, Осиповій Вікторії Олександрівні, Черновій Людмилі Сергіївні за підготовку команди переможців!
                Бажаємо удачі Олексію Савчуку, який буде представляти місто  Миколаїв у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з математики!

 

Подробнее... | Дата: 24-12-2015, 10:32

Гордость лицея

 

Подробнее... | Дата: 21-12-2015, 10:25

12 грудня команда ліцею у складі

Ринденка Олександра (301 група),
Гуменюка Арсенія (301 група), 
Мітєва Георгія (301 група), 
Меньшакової Лілії (302 група)
Савченко Тетяни (401 група),
Попової Анни (401 група),
Бурова В'ячеслава (401 група),
Фордуй Тетяни (401 група),
Левкович Євгенії (402 група),
Савчука Олексія (402 група)
під керівництвом Орел Анни Костянтинівни
взяла участь у фестивалі творчості "Молодіжна хвиля", що проводився механіко-математичним факультетом МНУ ім. В.О.Сухомлинського.
Маємо переможців, нагороджених почесними грамотами та дипломами:

Ми на "Молодіжній хвилі"

 Вітаємо і бажаємо подальших творчих злетів!

 

Подробнее... | Дата: 20-12-2015, 15:29

Вследствие сбоя в работе компьютера фирмы исчезла необходимая информация про ее затраты. Главный бухгалтер смог восстановить лишь некоторые данные. Но для прогноза деятельности фирмы необходимы остальные данные. Можете ли Вы их восстановить?

Q

TC

FC

VC

ATC

MC

AVC

AFC

1

 

 

5

 

 

 

9

2

 

 

 

9

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4

 

4

22

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

8

 

 

6

 

 

27

 

 

 

 

 

1.    Постройте графики всех видов затрат в двух осях координат (первой- графики FC, VC, TC , второй – графики AFC, AVC, ATC и MC).

2. Найдите точку минимальных затрат производства на единицу продукции (обозначьте точкой А на графике).

3. Объясните, какая зависимость между кривой предельных затрат производства и кривой средних общих затрат.

4. Определите объем валовой (общей) выручки (дохода) от реализации продукции по цене 80 грн. за единицу продукции.

     5. Используя метод совокупного (общего) анализа, определите объем продукции, при котором фирма получает максимальную прибыль.

Подробнее... | Дата: 17-12-2015, 12:17

Гордость лицея

 

 

Подробнее... | Дата: 17-12-2015, 09:50

Вітаємо переможців ІІ етапу
        Всеукраїнської предметної олімпіади з економіки:

        Багрінцева Ігоря, учня 401 групи (І місце),
        Присташ Катерину, ученицю 301 групи (І місце),
        Медведчук Аліну, ученицю 101 групи (І місце),
        Лемешинську Катерину, ученицю 301 групи (ІІ місце),
Кравченка Андрія, учня 101 групи (ІІ місце),

        Дякуємо Осиповій Вікторії Олександрівні за підготовку команди переможців!
        Бажаємо удачі учасникам, які будуть представляти місто  Миколаїв у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з економіки!

 

 

       Вітаємо переможців ІІ етапу
        Всеукраїнської предметної олімпіади з біології:
           

             Заїку Святослава, учня 302 групи (ІІ місце),
            Терещенка Геннадія
, учня 301 групи (ІІІ місце),
            Компанійця Данила
, учня 401 групи (ІІ місце),
            Ляшенко Катерину
, ученицю 401 групи (ІІІ місце),
            Новицьку Людмилу
, ученицю 201 групи (ІІІ місце),


            Дякуємо Аксененко Тетяні Михайлівні за підготовку команди переможців!
            Бажаємо удачі Святославу та Данилу, які будуть представляти місто  Миколаїв у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з біології!

 

Вітаємо переможця ІІ етапу
    Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології


    - Ляшенко Катерину (401 група), яка посіла ІІІ місце!

    Дякуємо Аксененко Тетяні Михайлівні за підготовку переможниці!

 

Подробнее... | Дата: 16-12-2015, 13:49


Подобие глазами 101 группы
Подобие глазами 101 группы
Подобие глазами 101 группыПодобие глазами 101 группы

Подробнее... | Дата: 16-12-2015, 13:19

 Вітаємо переможців ІІ етапу
Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови:

Зенкова Пилипа, учня 302 групи (І місце);
      Кіма Даніїла, учня 201 групи (ІІ місце);
      Новицьку Людмилу, ученицю 201 групи (ІІІ місце);
      Заїку Святослава, учня 302 групи (ІІІ місце)
;

 Устенка Дмитра, учня 401 групи (ІІІ місце)

Дякуємо Мелашич Оксані Вікторівні та Долині Валерії Валентинівні за підготовку команди переможців!

Бажаємо удачі Зенкову Пилипу, який буде представляти місто Миколаїв у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з англійської мови!

 

 

 Вітаємо переможця ІІ етапу
Всеукраїнської предметної олімпіади з німецької мови:

Зенкова Пилипа, учня 302 групи (І місце);

Бажаємо удачі Пилипу в ІІІ (обласному) етапі олімпіади з німецької мови!

 

Подробнее... | Дата: 9-12-2015, 10:17

Вітаємо переможця ІІ етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 

- Лемешинську Катерину (301 група), яка посіла ІІІ місце!

 Дякуємо Волоховій ірині Андріївні за підготовку переможниці!

Вітаємо переможців ІІ етапу
Всеукраїнської предметної олімпіади з географії: 
Присташ Катерину, ученицю 301 групи (І місце);
Димуру Олену, ученицю 101 групи (ІІ місце);
Іванову Анну, ученицю 201 групи (ІІІ місце)
Дякуємо Шпіклірному Ігорю Васильовичу за підготовку команди переможців!
Бажаємо удачі Катерині Присташ, яка буде представляти місто Миколаїв у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з географії!

 

Подробнее... | Дата: 5-12-2015, 17:02

c="/engine/classes/tagcloud/swfobject.js">