Вследствие сбоя в работе компьютера фирмы исчезла необходимая информация про ее затраты. Главный бухгалтер смог восстановить лишь некоторые данные. Но для прогноза деятельности фирмы необходимы остальные данные. Можете ли Вы их восстановить?

Q

TC

FC

VC

ATC

MC

AVC

AFC

1

 

 

5

 

 

 

9

2

 

 

 

9

 

 

 

3

 

 

 

 

 

4

 

4

22

 

 

 

 

 

 

5

 

 

 

 

8

 

 

6

 

 

27

 

 

 

 

 

1.    Постройте графики всех видов затрат в двух осях координат (первой- графики FC, VC, TC , второй – графики AFC, AVC, ATC и MC).

2. Найдите точку минимальных затрат производства на единицу продукции (обозначьте точкой А на графике).

3. Объясните, какая зависимость между кривой предельных затрат производства и кривой средних общих затрат.

4. Определите объем валовой (общей) выручки (дохода) от реализации продукции по цене 80 грн. за единицу продукции.

     5. Используя метод совокупного (общего) анализа, определите объем продукции, при котором фирма получает максимальную прибыль.

Подробнее... | Дата: 17-12-2015, 12:17

Гордость лицея

 

 

Подробнее... | Дата: 17-12-2015, 09:50

Вітаємо переможців ІІ етапу
        Всеукраїнської предметної олімпіади з економіки:

        Багрінцева Ігоря, учня 401 групи (І місце),
        Присташ Катерину, ученицю 301 групи (І місце),
        Медведчук Аліну, ученицю 101 групи (І місце),
        Лемешинську Катерину, ученицю 301 групи (ІІ місце),
Кравченка Андрія, учня 101 групи (ІІ місце),

        Дякуємо Осиповій Вікторії Олександрівні за підготовку команди переможців!
        Бажаємо удачі учасникам, які будуть представляти місто  Миколаїв у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з економіки!

 

 

       Вітаємо переможців ІІ етапу
        Всеукраїнської предметної олімпіади з біології:
           

             Заїку Святослава, учня 302 групи (ІІ місце),
            Терещенка Геннадія
, учня 301 групи (ІІІ місце),
            Компанійця Данила
, учня 401 групи (ІІ місце),
            Ляшенко Катерину
, ученицю 401 групи (ІІІ місце),
            Новицьку Людмилу
, ученицю 201 групи (ІІІ місце),


            Дякуємо Аксененко Тетяні Михайлівні за підготовку команди переможців!
            Бажаємо удачі Святославу та Данилу, які будуть представляти місто  Миколаїв у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з біології!

 

Вітаємо переможця ІІ етапу
    Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології


    - Ляшенко Катерину (401 група), яка посіла ІІІ місце!

    Дякуємо Аксененко Тетяні Михайлівні за підготовку переможниці!

 

Подробнее... | Дата: 16-12-2015, 13:49


Подобие глазами 101 группы
Подобие глазами 101 группы
Подобие глазами 101 группыПодобие глазами 101 группы

Подробнее... | Дата: 16-12-2015, 13:19

 Вітаємо переможців ІІ етапу
Всеукраїнської предметної олімпіади з англійської мови:

Зенкова Пилипа, учня 302 групи (І місце);
      Кіма Даніїла, учня 201 групи (ІІ місце);
      Новицьку Людмилу, ученицю 201 групи (ІІІ місце);
      Заїку Святослава, учня 302 групи (ІІІ місце)
;

 Устенка Дмитра, учня 401 групи (ІІІ місце)

Дякуємо Мелашич Оксані Вікторівні та Долині Валерії Валентинівні за підготовку команди переможців!

Бажаємо удачі Зенкову Пилипу, який буде представляти місто Миколаїв у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з англійської мови!

 

 

 Вітаємо переможця ІІ етапу
Всеукраїнської предметної олімпіади з німецької мови:

Зенкова Пилипа, учня 302 групи (І місце);

Бажаємо удачі Пилипу в ІІІ (обласному) етапі олімпіади з німецької мови!

 

Подробнее... | Дата: 9-12-2015, 10:17

Вітаємо переможця ІІ етапу  Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 

- Лемешинську Катерину (301 група), яка посіла ІІІ місце!

 Дякуємо Волоховій ірині Андріївні за підготовку переможниці!

Вітаємо переможців ІІ етапу
Всеукраїнської предметної олімпіади з географії: 
Присташ Катерину, ученицю 301 групи (І місце);
Димуру Олену, ученицю 101 групи (ІІ місце);
Іванову Анну, ученицю 201 групи (ІІІ місце)
Дякуємо Шпіклірному Ігорю Васильовичу за підготовку команди переможців!
Бажаємо удачі Катерині Присташ, яка буде представляти місто Миколаїв у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з географії!

 

Подробнее... | Дата: 5-12-2015, 17:02

А у нас був цікавий тиждень української писемності та мови!

Тиждень української писемності в ліцеї

Писали диктант національної єдності

Тиждень української писемності в ліцеї

Сперечались, хто краще знає мову

 Тиждень української писемності в ліцеї

 Вітали народжених у Такий день!

 Тиждень української писемності в ліцеї

 Познайомились із Максом Кідруком

Тиждень української писемності в ліцеї

 Побували на презентації його технотрилера  «Бот»

Тиждень української писемності в ліцеї

Доводили, що любимо Україну, бо знаємо її мову і культуру

Тиждень української писемності в ліцеї

  А дівчата виявились співучими і перемогли!

Тиждень української писемності в ліцеї

Змагались в інтелектуальному турнірі разом із батьками

Тиждень української писемності в ліцеї

  Батьки показали себе справжніми українознавцями  

Тиждень української писемності в ліцеї

 Та ще багато чого цікавого....

 

Тиждень української писемності в ліцеї

 

 

 

Подробнее... | Дата: 5-12-2015, 16:57

Вітаємо переможців Всеукраїнського турніру юних географів
– збірну команду
"Концесіонери" м. Миколаєва та області :

Багрінцева Ігоря, учня11 класу Миколаївського ліцею №2

Шаленного Андрія, учня 9 класу Миколаївської гімназії №2

Денисенко Максима, учня 11 класу Первомайської гімназії.

Вітаємо Багрінцева Ігоря,  який визнаний кращим Рецензентом Турніру!

Висловлюємо подяку вчителям:

Шпіклірному Ігорю Васильовичу, вчителю географії
Миколаївського економічного ліцею №2

Голубку Івану Володимировичу, вчителю історії та права ліцею спортивного профілю Миколаївського вищого училища фізичної культури

Осиповій Вікторії Олександрівні, вчителю економіки
Миколаївського економічного ліцею №2

за підготовку учнів до турніру та роботу з обдарованою молоддю.

Бажаємо нових творчих звершень і перемог!

взято с сайта mnmc-nikolaev.at.ua

Подробнее... | Дата: 24-11-2015, 09:02

Вітаємо переможців ІІ етапу
Всеукраїнської предметної олімпіади з інформатики

 

Заіку Святослава, учня 302 групи (ІІІ місце);
Человенка Андрія, учня 302 групи (ІІІ місце);
Савчука Олексія, учня 402 групи (ІІІ місце);
Короля Валерія, учня 402 групи (ІІІ місце);

Дякуємо Прозоровій Катерині Михайлівні за підготовку команди переможців!
Бажаємо удачі Олексію Савчуку, якого було обрано для участі у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з інформатики!

 

Подробнее... | Дата: 24-11-2015, 08:56

Вітаємо переможця ІІ етапу
Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови і літератури
Новицьку Людмилу - ученицю 201 групи
та її учителя - Новицьку Г,В.

 

 

Заіку Святослава, учня 302 групи (ІІІ місце);
Человенка Андрія, учня 302 групи (ІІІ місце);
Савчука Олексія, учня 402 групи (ІІІ місце);
Короля Валерія, учня 402 групи (ІІІ місце);

Дякуємо Прозоровій Катерині Михайлівні за підготовку команди переможців!
Бажаємо удачі Олексію Савчуку, якого було обрано для участі у ІІІ (обласному) етапі олімпіади з інформатики!

 

Подробнее... | Дата: 24-11-2015, 08:36

c="/engine/classes/tagcloud/swfobject.js">