Самоосвіта

Самоосвіта – це найважливіша ознака якості освітнього процесу.

Прагнення до нових знань, духовне етичне розвиток, вдосконалення у своїй професійній сфері, придбання нових навичок і певних умінь – абсолютно необхідно для сучасної людини.

Необхідно зауважити, що людина, що підвищує рівень своєї самоосвіти, має багатий внутрішній світ і виглядає більш корисним в очах оточуючих його людей. Крім цього, на сьогоднішній день, не представляється можливим знайти собі місце «під сонцем» без додаткових знань. Це означає, що самоосвіта необхідно абсолютно будь-якій людині.

У сучасній культурній ситуації самоосвіта може визначати соціокультурну незалежність і самостійність особистості. Сам феномен самоосвіти породжений кризою світової освітньої системи. Воно-то і прокладає шлях до виходу з цього глухого кута.

Самостійне навчання з кожним роком стає все більш актуальним і затребуваним. Сучасне життя не дозволяє людям будь-якого віку і професій витрачати велику кількість часу для відвідувань очних курсів, або для занять в технікумі, інституті, університеті.

Самоосвіта цінне не як вузьке «набирание» знань. Самоосвіта – це шлях розвитку як інтелекту, так і особистості в цілому. Самоосвіта – вільний рух особистості в культурі, неформальне спілкування з нею – а значить, це повне, багатобічне, природне самопочуття людини в ноосферу. Самоосвіта – це неформальне буття людини в знанні.

ukUkrainian
ukUkrainian
ПІДРУЧНИКИ
КАТЕГОРІЇ