ПРО НАС

Потапенко
Ірина
Олександрівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

Новицька
Ганна
Володимрівна

заступник директора з навчально-виховної роботи

Лагно
Галина
Ігорівна

заступник директора з виховної роботи

Компанієць
Анатолій
Сергійович

директор

Миколаївський економічний ліцей один з найпрестижніших закладів. Він може стати другою домівкою для кожного хто в ньому навчається, за допомогою вдалого підхода до учнів. Ліцей є лідером серед навчальних закладів міста та області по введенню інноваційних технологій в учбово-виховний процесс. Адміністрація ліцею використовує різні види моніторингу: інформаційний, базовий, порівняльний, динамічний, конкурентний, моніторинг особистого розвитку учнів, моніторинг професійного та особистого розвитку вчителя, моніторинг учнівських досягнень по кожному учню. У ліцеї діє Рада ліцею, яка вирішує загальні питання, члени Ради обираються з представників адміністрації, вчителів, батьків, учнів. Тому вихованці займають призові місця у різних олімпіадах, конкурсах, МАН роботах та спортивних змаганнях.

Сьогодні економічний ліцей №2 – це:

  • академічно-інноваційний освітній простір;
  • інтелектуально-духовний центр виховання еліти України;
  • осередок формування громадян України з державним мисленням;
  • центр навчання творчої та обдарованої молоді;
  • коллектив високопрофесійних педагогів;
  • центр експериментальної роботи по впровадженню медіакультури на всіх етапах навчально-виховного процесу, щодо формування в учнів фінансової грамотності.

Учні ліцею із задоволенням навчаються, та навіть самостійно залишаються після уроків. Наші випускники навчаються в провідних ВУЗах України, Росії, Англії, Німеччини, Ізраїлю, Польщі, Чехії, Китаю. Головним досягненням всіх працівників ліцею є конкурентоспроможність учнів у сучасному суспільстві, а це – найкраща нагорода.

Чекаємо на тебе

коментарі 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вчителі
Групи